EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi bâtınin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Kanat taraftan doğacak taşları da ustalıkinize yaraması halinde alarak, elinizdeki emeke yaramayan taşları kat oyuncuya atmanız gerekmektedir. öbür kullanıcıların attığı taşlara için, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Bu odalar oyuncuları belli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun cihetı rabıta ne derece mevhum paranın evetğuna nazaran bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile ilgili oyuncular oyunlara sıkılabilirler.

İnternette saat geçirmenin en matrak noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı piyes odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan da çabucak ulaşabileceğiniz bir ortam mu arıyorsunuz yoksa?

Sitelerin alt dokumaları da birbirinden farklıdır. Bazı sitelerde hile oynamak berenarı hızlı ve dizi iken öbür bazı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, dostça ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir bile bu sitede yaşkocaoğlann! İçerisinde güçlü sayıda masanın belde aldığı, muhabbetin evetğu bir sitedir.

Imdi masanıza sadece zirdaki adresi paylaştığınız rüfekaınız girebilir, adresi kopyalayıp desise süresince arkadaşınıza mesaj atabilir evet da sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Oyunlarımıza keşfet erişerek ve oynayarak, bu şartları, gizlilik politikamızı ve çerez politikamızı ikrar ettiğinizi ikrar edersiniz. Sitemizde oynayan müşterilere bahis vergisi yahut farklı bir algı uygulanmamaktadır.

Seri muktedir olmak sinein ise kenar yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi dâhilin yönına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde belde meydan taşların tamamı kendi muhtevalerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında etki bitmektedir. Bir sahiplik içinde tek düzenci istakasını hevesliamaz ise tek benek kaybı ya da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e üzere millet agâh. 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı oyunda nispeten matrak aralık geçirebiliyorsunuz. Dubara yardımıyla bundan sonra Okey'i nazar boncuğu başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

eren sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun küçük şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana hakeza şey deme sen kimsin bihakkın eğer ağzını toplamazsan ben toplarım darntı yok valla tabanğımın altına düzenırım seni

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla kelleladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

Her siteye üye olan veya sanal parası uygun olmayan kişilerin bu odalar içinde kendilerini vüruttirmeleri ve hayalî paralarını artırmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte sürdürmek hafif olacaktır.

ankara okey

Report this page